Remis z Juniorem

24.09.2016 na boisku w Libidzy podejmowaliśmy Juniora Szarlejka. Kolejny mecz i kolejne katastrofalne błędy naszej obrony, które skutkowały stratą 3 goli. Kolejny raz sędzia podyktował dwie jedenastki przeciwko nam, tyle tylko, że tym razem błędów nie popełnił i obydwa rzuty karne należały się gościom. Najpierw w 18 minucie po faulu Pluty, a pózniej w 36 minucie po faulu Sobolewskiego. Zarówno przy pierwszej sytuacji jak i przy drugiej błędy popełnili nasi stoperzy. Mecz z Juniorem był meczem walki, goście nie odpuszczali żadnej piłki. W 13 minucie bardzo dobre prostopadłe podanie Pluty na bramkę zamienił Gałęziewski, i prowadziliśmy 1:0. Niestety do przerwy drużyna Szarlejki zdobyła dwa gole i do szatni schodziliśmy przegrywając. Na drugie 45 minut wyszliśmy bardziej zmotywowani co przyniosło efekt w postaci bramki wyrównującej, w polu karnym gości faulowany był Polak i po dyskusyjnym rzucie karnym, pewnym wykonawcą jedenastki był Gałęziewski. W 69 minucie długie podanie bramkarza Sobolewskiego, po błędzie obrony Juniora na gola zamienił Polak. W 85 minucie po dobrej wrzutce w pole karne z rzutu wolnego gola głową zdobył były trener Błękitnych, a obecnie zawodnik Juniora Artur Lampa. W końcówce meczu po faulu na zawodniku gości drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył nasz stoper Łukasz Psiuk.